Αναβαθμίστε την Εκπαίδευσή σας με Πτυχίο Bachelor
Μία μοναδική δυνατότητα για να αναβαθμίσουν το πτυχίο του ΙΕΚ (ΒΕΚ) και να αποκτήσουν πτυχίο Bachelor από το College de Paris, προσφέρ...
Το πρώτο βήμα για την επαγγελματική σου αποκατάσταση ξεκινά με την Πρακτική σου Άσκηση, καθώς το ΙΕΚ «ΔΗΜΗΤΡΑ» σου εξασφαλίζει αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση στους μεγαλύτερους ξενοδοχειακούς ομίλους (Όμιλος Ατλάντικα, ΙKOS Resort, Grecotel, Robinson Club) και σε 5άστερα ξενοδοχεία όλης της χώρας.
Στη συνέχεια ως απόφοιτος αυτής της ειδικότητας με τις γνώσεις που θα αποκτήσεις θα είσαι ικανός να απασχοληθείς στη τουριστική επισιτιστική βιομηχανία (σε ξενοδοχειακές και επισιτιστικές επιχειρήσεις κ.α) όπως: